flet-dwie-glowki-zakrecona-i-prosta-pearl-505-eus

Warsztaty fletowe z prof. J. Balint

Serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach fletowych prowadzonych przez Jánosa Balinta (profesora Academia Musicale w Imola we Włoszech oraz Musikohochschule Detmold w Niemczech, pierwszego flecisty Narodowej Orkiestry Symfonicznej na Węgrzech), które odbędą się we wtorek 27 marca 2018 r. w sali kameralnej naszej szkoły.

W programie warsztatów przewidziany jest wykład metodyczny dla nauczycieli (godz. 10:30) a także lekcje otwarte, w których czynny udział wezmą wytypowani przedstawiciele klas fletu ze szkół muzycznych z Jastrzębia Zdroju, Żor, Wodzisławia Śląskiego i Rybnika (godz. 13:30-17:00). Do biernego udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli oraz uczniów (prosimy o zgłoszenie swojej obecności drogą mailową sekretariat@psmrybnik.strefa.pl lub telefoniczną 32 755 88 94 do dnia 23.03.2018 r.)

To muzyczne spotkanie zakończy się koncertem o godz. 18:00 (sala koncertowa szkoły) w wykonaniu prof. Jánosa Balinta – flet, Katarzyny Pudełko – flet oraz Małgorzaty Mokrus – fortepian.

Udział w warsztatach i koncercie jest bezpłatny.

plakat_rybnik