szkoła

Terminy egzaminów i badania przydatności – listy imienne 2017

Szanowni Państwo poniżej znajdują się imienne listy kandydatów do PSM I i II stopnia.

9 czerwiec 2017 r. (piątek), sala 111 – GITARA

PSM I STOPNIA:
Godz. 10:00
1. CISAK Alicja
2. FRYSTACKI Mateusz
3. GANOBIS Tobiasz
4. HARNASZ Piotr
5. JACKSON Landon
6. JACKSON Tobias

Godz. 11:00
7. JUZEK Tytus
8. KOLARCZYK Agata
9. MOŁDRZYK Oliwia
10. SIKORA Jakub
11. STANIEK Milena
12. SYREK Jeremiasz
___________________________________
PSM II STOPNIA:
Godz. 12:00
1. BUŁATY Jakub
2. KOŁEK Maksymilian


9 czerwiec 2017 r. (piątek) – TEST – KSZTAŁCENIE SŁUCHU PSM II STOPNIA

sala 226, godz. 13.00                                                    sala 226, godz. 15.00
1. BIENEK Emilia                                                         1. BLUTKO Nadia
2. BODZIONY Julia                                                      2. GRYT Marta
3. BUŁATY Jakub                                                         3. GRZESICZEK Monika
4. BURIAN Agata                                                         4. HELIS Martyna
5. CHROBOK Adam                                                     5. JUZEK Martyna
6. CIUPEK Emilia                                                         6. KRETEK Aleksandra
7. CMOK Rafał                                                             7. KRÓL Marta
8. FEDORCZUK Dawid                                                8. ŁAZARCZYK Kacper
9. HYŁA Lidia                                                               9. ŁOJEK Zuzanna
10. KOGUT Ignacy                                                       10. ŁOTECKA Monika
11. KOLORZ Kinga                                                      11. MARKIEWICZ Zuzanna
12. KOŁEK Maksymilian                                             12. MOTYKA Antoni
13. KOŁEK Matylda                                                     13. MUCHA Krzysztof
14. KONDZIOŁKA Zuzanna (zmiana terminu)           14. PIETROVICS Julia
15. KRAKOWCZYK Malwina                                     15. POHLMANN Magdalena
16. KUCHARCZAK Krzysztof                                    16. POPELA Emilia
17. MARKIEWICZ Zuzanna                                        17. PRZELIORZ Franciszek
18. RYBARCZYK Kamil                                              18. SOMERLA Tomasz
19. WIERZGOŃ Krzysztof                                           19. TOMALA Wiktoria
20. WOLNIK Radosław                                                20. TOMAN Viktoria
21. WOLNY Julia                                                          21. WĘGRZYK Kamila
22. WODECKA Kamila                                                22. WIECZOREK Markus
23. WYRZYKOWSKA Angelika                                 23. ZIENTEK Aleksandra
24. ZAPART Julia                                                         24. SZUMLAS Bianka
25. ZEMAN Miłosz
26. GMERSKA Julia


9 czerwca 2017 r. (piątek), sala 112 SKRZYPCE

PSM I STOPNIA:
godz. 13.30

1. GRZENIA Barbara
2. GURGA Karol
3. KOLACZYK Agata
4. KŁUTKOWSKA Nina
5. MATUSZNY Milena

godz. 14.30
6. PAPIEROK Hanna
7. SAMUL Julia
8. ŻURAK Nikola
9. SYREK Milena
10. SIODLACZEK Vivienne
_________________________

PSM II STOPNIA:
godz. 15.30
1. MARKIEWICZ Zuzanna
2. BODZIONY Julia
3. WYRZKOWSKA Angelika
4. BLUTKO Nadia
5. ZIENTEK Aleksandra

godz. 16.30
6. JUZEK Martyna
7. GMERSKA Julia
8. GRZESICZEK Monika
9. KRETEK Aleksandra

godz. 17.30
10. KRÓL Marta
11. PERTOVICS Julia
12. POPELA Emilia
13. GRYT Marta
14. HELIS Martyna
15. POŁEDNIK Jagoda
16. SZUMLAS Bianka


9 czerwca 2017 r. (piątek), sala 211 WIOLONCZELA, KONTRABAS

PSM I STOPNIA:
godz. 14.00

1. CISAK Alicja
2. TRZCIONKOWSKA Kesja
3. BUŁATY Jakub
___________________________________

PSM II STOPNIA:
godz. 14.30
1. TOMALA Wiktoria
2.  WOLNIK Radosław
3. ZEMAN Miłosz
4. BIENEK Emilia
5. HYŁA Lidia
6. KOGUT Ignacy
7. ZAPART Julia


12 czerwca 2017 r. (poniedziałek), sala 307 – FORTEPIAN PSM I STOPNIA:

godz. 10.00
1. CZAPLICKA Natalia
2. REMIORZ Aleksandra
3. BARTECZKO Daria
4. BIENIEK Jeremiasz
5. CICHOŃ Hanna
6. DZIWOKI Antonina

godz. 11.00
7. FRYSTACKI Mateusz
8. GORZOWSKA Maja
9. HYŁA Filip
10. JACKSON Landon
11. JACKSON Tobias
12. KORZUCH Barbara

godz. 12.00
13. KOWALSKA Pola
14. KUBIK Dawid
15. KUCZMASZEWSKA Luiza
16. KUKUŁKA Małgorzata
17. KUŹNIKOWSKA Hanna
18. LUDWIK Natalia

godz. 13.00
19. MACHOCZEK Marta
20. PAPIERNIK Zofia
21. PIETRECZEK Julia
22. ROGOZA Kinga
23. ROGOZA Szymon
24. RÓJ Olivier

godz. 14.00
25. SKUPIEŃ Krzysztof
26. SZULIK Nikodem
27. ZIOMBROWSKA Natalia
28. DOBIASZ Wiktor
29. WRÓBEL Maurycy


13 czerwca 2017 r. (wtorek), sala kameralna – FORTEPIAN PSM II STOPNIA:

godz. 10.00
1. WIECZOREK Markus
2. BURIAN Agata
3. KONDZIOŁKA Zuzanna
4. KORZUCH Jan

godz. 11.00
5. KRAKOWCZYK Malwina
6. ŁOJEK Zuzanna
7. ŁOTECKA Monika
8. TOMAN Viktoria

godz. 12.00
9. WĘGRZYK Kamila
10. WOLNY Julia


13 czerwca 2017 r. (wtorek), sala 111 – AKORDEON i ORGANY PSM I i II STOPNIA:

PSM I STOPNIA
godz. 14.00

1. BARTOSIAK Łukasz
2. HYŁA Filip
3. JACKSON Landon
________________________________

PSM II STOPNIA
godz. 14.30
1. CHROBOK Adam
2. FEDORCZUK Dawid
3. POHLMANN Magdalena


14 czerwca 2017 r. (środa), sala 226 – PERKUSJA i INSTRUMENTY PERKUSYJNE PSM I i II STOPNIA:
godz. 13.00

1. BUKARTYK Paweł
2. CIECIURA Michał
3. HYŁA Filip
4. JACKSON Tobias
5. ROBOK Michał
6. SIKORA Jakub (zmiana terminu)
7. STAWARZ Jakub
8. CMOK Rafał


14 czerwca 2017 r. (środa), sala 226 – INSTRUMENTY DĘTE

PSM I STOPNIA:
godz. 14.00
1. CIECIURA Jan
2. DYRDA Zuzanna
3. GRZENIA Julia
4. HARNASZ Piotr
5. JACKSON Landon
6. JACKSON Tobias
7. KUCZMASZEWSKA Luiza
8. MACHOCZEK Marta
9. PALUCH Urszula
10. ROBOK Michał

godz. 15.00
11. SYREK Jeremiasz
12. SYREK Milena
13. TRZCIONKOWSKA Estera
14. TRZCIONKOWSKA Kesja
15. WOJACZEK Kamil
16. ZIELONKA Anna
17. ROGOZA Kinga
___________________________________

PSM II STOPNIA:
godz. 15.45
1. KOLORZ Kinga
2. BOGACKI Bartłomiej
3. BURIAN Agata
4. CIUPEK Emilia
5. CMOK Rafał
6. KOŁEK Matylda
7. KUCHARCZAK Krzysztof
8. ŁAZARCZYK Kacper

godz. 16.45
9. MOTYKA Antoni
10. MUCHA Krzysztof
11. PRZELIORZ Franciszek
12. RYBACZYK Kamil
13. SOMERLA Tomasz
14. WIERZGOŃ Krzysztof
15. WODECKA Kamila

Dog