szkoła

Rekrutacja 2018/2019

Państwowa Szkoła Muzyczna w Rybniku ogłasza zapisy na rok szkolny 2018/2019 do szkoły muzycznej I stopnia (cykl 6-letni lub 4-letni) oraz szkoły muzycznej II stopnia w następujących specjalnościach: fortepian, gitara, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, akordeon, fagot, flet, klarnet, obój, puzon, saksofon, trąbka, waltornia, perkusja oraz organy (tylko w PSM II st.).

Zapraszamy kandydatów do szkoły muzycznej I stopnia w wieku 7*-16 lat na badanie przydatności oraz kandydatów do szkoły muzycznej II stopnia w wieku 10-21 lat  na egzaminy wstępne, które odbędą się w dniach 9-12 czerwca 2018 r. w siedzibie naszej szkoły (ul. Powstańców Śl. 27). Rodziców prosimy o składanie wniosków o przyjęcie do szkoły, które można pobrać ze strony internetowej www.psmrybnik.strefa.pl w zakładce o szkole / rekrutacja lub w sekretariacie szkoły (pokój 114) w godz. 10.00-17.00 wraz z niezbędnymi dokumentami,  do 6 czerwca b.r. (ostateczny termin składania wniosków).

* dzieci urodzone w 2011 roku

Ponadto zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci wraz z rodzicami do sprawdzenia swoich predyspozycji muzycznych niezbędnych do podjęcia nauki na wybranym przez siebie instrumencie, podczas dnia otwartego naszej szkoły, który odbędzie się 9 maja b.r. od godz. 17.00.

Uwaga: wszystkie szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie www.psmrybnik.strefa.pl w zakładce o szkole / rekrutacja. Ponadto w dniu 23 maja b.r. odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców kandydatów ubiegających się o przyjęcie do szkoły, podczas które uzyskają Państwo odpowiedzi na nurtujące was pytania odnośnie edukacji w szkole muzycznej.

REKRUTACJA-strona001