Dyrekcja i kadra pedagogiczna


Dyrektor szkoły: mgr ROMANA KUCZERA

Wicedyrektor szkoły: mgr MARIA FRANCUZ


SEKCJA FORTEPIANU:

kierownik sekcji: dr hab. MARIA WARCHOŁ-SOBIESIAK – fortepian

 mgr Katarzyna BALON – fortepian

mgr Joanna BLAZEL-SOBOLA – fortepian

mgr Anna BRACHMAN – fortepian, akompaniament

mgr Maria FRANCUZ – fortepian

mgr Gizela FRITZ – fortepian, akompaniament

mgr Artur HES – fortepian, akompaniament

mgr Katarzyna KOSTERKA – fortepian

mgr Renata KUCHCIK – fortepian

mgr Krystyna KURZEJA-KULTYS – fortepian

mgr Katarzyna LEŚNIK – fortepian, akompaniament

mgr Joanna MAIER – fortepian

mgr Cecylia MAIER-PLEWKA – fortepian

mgr Bożena NIEDZIELA- fortepian, akompaniament

mgr Agnieszka ROBOK – fortepian, akompaniament

mgr Aleksandra SKOTAREK – fortepian, akompaniament

mgr Joanna WAWRZYŃCZYK – fortepian

mgr Ksenia WIĘCEK – fortepian, akompaniament


SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH i GITARY:

kierownik sekcji: dr Adam MOKRUS – skrzypce

mgr Barbara BYTNER – skrzypce

mgr Justyna DZIERBICKA-PRZELIORZ – skrzypce

mgr Katarzyna GAJ – skrzypce

mgr Jacek GWIZDON – wiolonczela

mgr Roman HUZIOR – kontrabas

mgr Izabela KLAPUCH – skrzypce

mgr Marceli KUBICA – gitara

mgr Romana KUCZERA – skrzypce

mgr Krzysztof MAŚLANKA – skrzypce

mgr Renata MIELIMĄKA – skrzypce

mgr Olga RUMPEL – altówka

mgr Aleksandra STOPA – wiolonczela

dr Franciszek WIECZOREK – gitara

mgr Ariadna ŁĘCKA – wiolonczela

mgr Rafał WOŹNIAK – altówka


SEKCJA  INSTRUMENTÓW DĘTYCH:

kierownik sekcji: mgr Sebastian WIECZOREK – puzon

mgr Andrzej FRYDRYCHOWICZ – trąbka

mgr Grzegorz GRZEGORZEK – róg

mgr Grażyna HEJNO – flet

mgr Marek LASZCZAK – klarnet

mgr Jan LUDWIK – obój

mgr Marek LUDWIK – obój

mgr Joanna KANIA – klarnet

mgr Artur MOTYKA – saksofon

mgr Zdzisław STACHURA – flet

mgr Paweł SZKLARSKI – fagot

mgr Ryszard UCHER – klarnet


SEKCJA AKORDEONU i ORGANÓW:

kierownik sekcji: mgr ADRIANA BROLA – akordeon

mgr Stanisław PIELCZYK – organy

mgr Elżbieta WŁOSEK-ŻURAWIECKA – organy


SEKCJA TEORII:

kierownik sekcji: mgr MARIA FRANCUZ – formy muzyczne

mgr Teresa BEDNORZ – kształcenie słuchu, audycja muzyczne

mgr Gabriela CIOŁEK-SITTER – historia muz. z lit. muz., literatura muz., zasady muzyki

dr hab. Joanna GLENC – chór PSM II st.

ks. dr Wiesław HUDEK – liturgika

mgr Joanna KORYTOWSKA – audycja muzyczne, kształcenie słuchu

mgr Dorota KWIATOŃ-STRZELECKA – historia muzyki z lit. muz., kształcenie słuchu

mgr Aleksandra MUSIOŁ – rytmika

mgr Jacek PORSZKE – harmonia

mgr Iwona REMIORZ – kształcenie słuchu, chór PSM I st.


07 tablo