szkoła

Lista osób zakwalifikowanych i przyjętych

Lista osób zakwalifikowanych i przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (BADANIE PRZYDATNOŚCI) w kolejności alfabetycznej:

FORTEPIAN:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
BAJ Zuzanna kl. II
CICHOŃ Hanna
DOBIASZ Wiktor
DZIWOKI Antonina
KORZUCH Barbara
LEONARSKA Maria
REMIORZ Aleksandra
ZIOMBROWSKA Natalia

AKORDEON:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
JACKSON London

GITARA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
GANOBIS Tobiasz

PSM I stopnia cykl 4-letni:
LUDWIK Natalia

SKRZYPCE:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
GURGA Karol
KOTAS Hanna
MATUSZNY Milena
SYREK Milena

PSM I stopnia cykl 4-letni:
ŻURAK Nikola

WIOLONCZELA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
TRZCIONKOWSKA Kesja

KOTRABAS:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
BUŁATY Jakub
MROSZCZAK Stanisław

FLET:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
DYRDA Zuzanna

OBÓJ:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
ROGOZA Kinga

KLARNET:
PSM I stopnia cykl 4-letni:
TRZCIONKOWSKA Estera
WOJACZEK Kamil kl. III

SAKSOFON:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
CIECIURA Jan
GRZENIA Julia
PALUCH Urszula

PSM I stopnia cykl 4-letni:
SYREK Jeremiasz
ZIELONKA Anna

PERKUSJA:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
JACKSON Tobias
ROBOK Michał
STAWARZ Jakub

PSM I stopnia cykl 4-letni:
BUKARTYK Paweł
CIECIURA Michał
HYŁA Filip


Lista osób przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (PRZENIESIENIE do PSM w Rybniku):

SKRZYPCE:
PSM I stopnia cykl 6-letni:
SIODLACZEK Vivienne kl. VI


Lista osób zakwalifikowanych i przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (EGZAMINY WSTĘPNE) w kolejności alfabetycznej:

FORTEPIAN:
KRAKOWCZYK Malwina
ŁOJEK Zuzanna
WĘGRZYK Kamila
WIECZOREK Markus
WOLNY Julia

AKORDEON:
FEDORCZUK Dawid

GITARA:
KOŁEK Maksymilian

SKRZYPCE:
HELIS Martyna
JUZEK Martyna
KRÓL Marta
TATUŚ Adam
ZIENTEK Aleksandra
KRETEK Aleksandra

ALTÓWKA:
BODZIONY Julia kl. II
GMERSKA Julia
GRYT Marta
MARKIEWICZ Zuzanna

WIOLONCZELA:
HYŁA Lidia
KOGUT Ignacy
ZAPART Julia

KONTRABAS:
TOMALA Wiktoria
ZEMAN Miłosz

FLET:
KOLORZ Kinga
KOŁEK Matylda
WODECKA Kamila

OBÓJ:
CIUPEK Emilia

SAKSOFON:
PRZELIORZ Franciszek

WALTORNIA:
KUCHARCZAK Krzysztof kl. III
ŁAZARCZYK Kacper

TRĄBKA:
MOTYKA Antoni
MUCHA Krzysztof
SOMERLA Tomasz

FAGOT:
BURIAN Agata

PUZON:
RYBACZYK Kamil

ORGANY:
POHLMANN Magdalena


Lista osób przyjętych do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku (PRZENIESIENIE do PSM w Rybniku):

SKRZYPCE:
POŁEDNIK Jagoda kl. IV