LISTA LAUREATÓW XIII FORUM – 2017

SOLIŚCI

I MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa I

BIAŁKA MARIA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara – Państwowa  Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach
Nauczyciel: Anna Kuchlewska

FRYDEL BARTOSZ
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
Nauczyciel: Agnieszka Spodymek

I MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa I

CICHOŃ MAJA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu
Nauczyciel: Irena Zapolska
Akompaniator: Wojciech Zawiślak

I MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa II

DUBIEL MATEUSZ
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Nauczyciel: Anna Lenart

KUKLIŃSKI KACPER
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
Nauczyciel: Elżbieta Pasierowska-Kołodziej

I MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa II

PASIERBSKA MAŁGORZATA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Jadwigi Szajny-Lewandowskiej w Oławie
Nauczyciel: Aneta Olszewska
Akompaniator: Grażyna Bukartyk

I MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa III

SACHARZEWSKA KAMILA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach
Nauczyciel: Anna Borkowska

I MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa III

NIEDZIÓŁKA WOJCIECH
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Łukasz Błaszczyk
Akompaniator: Monika Polaczek-Przestrzelska


II MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa I

KOSTKA MICHALINA
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach
Nauczyciel: Kalina Szczyrba
Akompaniator: Agata Misiura

SCHOCK EMILIA
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Aneta Szczygielska
Akompaniator: Anna Rutkowska-Schock

II MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa II

KLUZA JONASZ
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
Nauczyciel: Maria Wyroba

II MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa II

SINKOWSKA ADRIANNA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Nauczyciel: Piotr Chromiec
Akompaniator: Magdalena Kupczak

STECZEK HANNA
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach
Nauczyciel: Kalina Szczyrba
Akompaniator: Agata Misiura

II MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa IV

GNIAZDOWSKA AGATA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie
Nauczyciel: Katarzyna Ewa Sokołowska

GÓRSKA WERONIKA
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Irena Burska

ZWOLIŃSKI KRZYSZTOF
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
Nauczyciel: Żanna Parchomowska

II MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa IV

KUKLIŃSKA ZUZANNA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Jan Stanienda
Akompaniator: Krzysztof Stanienda

PIETKIEWICZ KRZYSZTOF
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara – Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Józefa Elsnera w w Warszawie
Nauczyciel: Agnieszka Cypryk
Akompaniator: Katarzyna Glensk


III MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa I

SALAMON PAWEŁ
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
Nauczyciel: Maria Warchoł-Sobiesiak

SOCHA AMELIA
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Tarnowie
Nauczyciel: Katarzyna Leśniak-Skóra

ZAPART WOJCIECH
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu
Nauczyciel: Elżbieta Włosek-Żurawiecka

III MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa I

DASZKIEWICZ EMILIA
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
Nauczyciel: Rafał Daszkiewicz
Akompaniator: Elżbieta Daszkiewicz

KĘPKA MATEUSZ
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
Nauczyciel: Dariusz Lauterbach
Akompaniator: Beata Mach-Fundament

III MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa II

BASISTA MICHAŁ
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ludomira Różyckiego w Myślenicach
Nauczyciel: Jarosław Olszewski

III MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa II

ANIOŁ MARTA
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
Nauczyciel: Małgorzata Skorupa
Akompaniator: Izabela Paszkiewicz

KUBICA KACPER
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Nauczyciel: Piotr Chromiec
Akompaniator: Magdalena Kupczak

SZOPA MARIA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Będzinie
Nauczyciel: Kalina Szczyrba
Akompaniator: Agata Misiura

III MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa III

GACEK PATRYCJA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
Nauczyciel: Beata Danilewska

PILCH WILHELM
Szkoła: Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
Nauczyciel: Piotr Różański

III MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE, grupa III

CHMIELEWSKI WOJCIECH
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie
Nauczyciel: Marcin Kmiecik
Akompaniator: Iwona Korepta

GOPLAŃSKA ROKSANA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
Nauczyciel: Renata Gajownik
Akompaniator: Elżbieta Gorączko-Krawiec

KRZONKALLA KAMILA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Maciej Przestrzelski
Akompaniator: Monika Polaczek-Przestrzelska

III MIEJSCE   kategoria: FORTEPIAN, grupa IV

BIAŁYNICKI-BIRULA TOMASZ
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Katarzyna Falan

CWALINA WERONIKA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach
Nauczyciel: Oskar Bąkiewicz

III MIEJSCE   kategoria: SKRZYPCE grupa IV

MALERCZYK ANGELIKA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Nauczyciel: Antoni Cofalik
Akompaniator: Sebastian Nawrocki


WYRÓŻNIENIE   kategoria: FORTEPIAN, grupa I

GUMOLA KRZYSZTOF
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Nauczyciel: Anna Lenart

NURCZYŃSKI JAKUB
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Będzinie
Nauczyciel: Klaudia Misiak

PŁATEK LAURA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach
Nauczyciel: Anna Kuchlewska

SITEK KRZYSZTOF
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
Nauczyciel: Anna Brachman

WYRÓŻNIENIE   kategoria: Skrzypce grupa I

BOGUNIA ZOFIA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie
Nauczyciel: Barbara Knot
Akompaniator: Marta Wójcik-Skóra

GRONOWICZ OLIWIA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Raciborzu
Nauczyciel: Danuta Jamicka
Akompaniator: Jarosław Pawłowski

KRÓLCZYK OLIWIA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych st. im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Nauczyciel: Piotr Chromiec
Akompaniator: Magdalena Kupczak

NOWICKA MARIA
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
Nauczyciel: Marta Stachowiak
Akompaniator: Piotr Nowicki

STĘPIEŃ NIKODEM
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina w Będzinie
Nauczyciel: Kalina Szczyrba
Akompaniator: Agata Misiura

WÓJCIK EMILIA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach
Nauczyciel: Krystyna Kleśny
Akompaniator: Ewelina Dereń-Rogóż

WYRÓŻNIENIE   kategoria: FORTEPIAN, grupa II

KRZANOWSKA MAJA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Nauczyciel: Adam Podrez

MALINA GRZEGORZ
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Jana Kiepury w Sosnowcu
Nauczyciel: Ewa Wilczek

ŻABSKA HELENA
Szkoła: Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu
Nauczyciel: Irena Macukiewicz-Schmidt

WYRÓŻNIENIE   kategoria: SKRZYPCE, grupa II

KUBÓW MARTA
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Głubczycach
Nauczyciel: Janusz Gajownik
Akompaniator: Agnieszka Jagla-Kubów

LERCH NATALIA
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Rybickiego w Tychach
Nauczyciel: Kalina Szczyrba
Akompaniator: Agata Misiura

MALISZEWSKI SZYMON
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach
Nauczyciel: Marcin Josz
Akompaniator: Irmina Obońska-Toporowska

WYRÓŻNIENIE   kategoria: FORTEPIAN, grupa III

ZARĘBA PAULINA
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Bytomiu
Nauczyciel: Agnieszka Kulikow-Świtała

WYRÓŻNIENIE   kategoria: SKRZYPCE, grupa III

BŁACHUTA JULIA
Szkoła: Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
Nauczyciel: Piotr Marciak
Akompaniator: Marzena Stępniewska

DRAB JOACHIM
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu
Nauczyciel: Katarzyna Główczyk
Akompaniator: Klaudia Syjud

KOZŁOWSKA ZOFIA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie
Nauczyciel: Maciej Chowaniec
Akompaniator: Anna Kowalczyk

POWRÓSŁO MIRIAM
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
Nauczyciel: Janusz Gajownik
Akompaniator: Elżbieta Gorączko-Krawiec

WYRÓŻNIENIE   kategoria: FORTEPIAN, grupa IV

ORLOF MICHAŁ
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku
Nauczyciel: Maria Warchoł-Sobiesiak

WYRÓŻNIENIE   kategoria: SKRZYPCE, grupa IV

OWSIANY KAMILA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
II st. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie
Nauczyciel: Andrzej Gębski, Anna Betley-Gębska
Akompaniator: Antoni Lichomanow

SIAKALUK KATARZYNA
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Ewa Kowol-Stencel
Akompaniator: Kamil Grabowski

SOJKA WOJCIECH
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie
Nauczyciel: Marek Szwarc
Akompaniator: Andrzej Guz

SZLACHCIKOWSKA ZOFIA
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Jan Stanienda
Akompaniator: Krzysztof Stanienda


ZESPOŁY KAMERALNE

I MIEJSCE   grupa: szkoły muzyczne I stopnia

DUET FORTEPIANOWY w składzie: Jonasz Kluza, Mateusz Półtorak
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie
Nauczyciel: Maria Wyroba, Jadwiga Wyroba


II MIEJSCE   grupa: szkoły muzyczne I stopnia

DUET w składzie: Kacper Kubica – skrzypce, Mateusz Dubiel – fortepian
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej
Nauczyciel: Piotr Chromiec, Anna Lenart

DUET w składzie: Marta Anioł – skrzypce, Kacper Kukliński – fortepian
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
Nauczyciel: Małgorzata Skorupa, Elżbieta Pasierowska-Kołodziej

II MIEJSCE   grupa: szkoły muzyczne II stopnia

DUET w składzie: Zuzanna Kuklińska – skrzypce, Wiktor Szymański – fortepian
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Grzegorz Skrobiński

LA QUATTRO STAGIONI w składzie: Konstancja Bukojemska – skrzypce, Anna Szamli – skrzypce, Katarzyna Baszak – skrzypce, Anna Bodziak – skrzypce
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu
Nauczyciel: Magdalena Betleja


III MIEJSCE   grupa: szkoły muzyczne I stopnia

KWARTET FORTEPIANOWY w składzie: Hanna Steczek – skrzypce, Natalia Lerch – skrzypce, Michalina Kostka – skrzypce, Maja Giedwiłło – fortepian
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach
Nauczyciel: Kalina Szczyrba

MEZZOFORTE w składzie: Dominika Kuchta – skrzypce, Klaudia Sasuła – wiolonczela, Natalia Kokoszka – fortepian
Szkoła: Społeczna Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Tymbarku
Nauczyciel: Halina Waszkiewicz-Rosiek

III MIEJSCE   grupa: szkoły muzyczne II stopnia

QUARTETTO DI FUOCCO w składzie: Dominika Wiercioch – skrzypce, Damaris Sutor – skrzypce, Jagoda Kudlińska – altówka, Wiktoria Gut – wiolonczela
Szkoła: Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. m. F Chopina w Krakowie
Nauczyciel: Rafał Daszkiewicz

DUET FORTEPIANOWY w składzie: Lena Fiedor, Zuzanna Morawek
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Katarzyna Kaczorowska, Irena Burska

TRIO FORTEPIANOWE w składzie: Joachim Drab – skrzypce I, Emilia Pióro – skrzypce II, Jakub Cieśla – fortepian
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Nowym Sączu
Nauczyciel: Joanna Ustarbowska-Dudka, Katarzyna Główczyk

PODWALE TRIO w składzie: Dominika Kuzio – skrzypce, Anna Waluśkiewicz – wiolonczela, Tomasz Białynicki-Birula – fortepian
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Grażyna Bożek-Wota


WYRÓŻNIENIE   grupa: szkoły muzyczne II stopnia

DUET w składzie: Tomasz Pietrowski – fortepian, Aleksandra Tryba – kontrabas
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych – Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Gdańsku
Nauczyciel: Maria Baczyńska, Alicja Wieczorek

QUIK QUARTET w składzie: Maja Famuła – skrzypce, Agnieszka Salik – skrzypce, Aleksandra Borowik – altówka, Wiktoria Zorychta – wiolonczela
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu
Nauczyciel: Joanna Cogiel

KWARTET SMYCZKOWY w składzie: Karolina Musiał – skrzypce, Dominika Szyler – skrzypce, Karmela Kraus – altówka, Agata Sułkowska – wiolonczela
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Andrzej Musiał

DUET FORTEPIANOWY w składzie: Magdalena Sawicka, Emilia Stefanowska
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu
Nauczyciel: Agnieszka Kulikow-Świtała

WYRÓŻNIENIE I STOPNIA   grupa: szkoły muzyczne I stopnia

KAMI w składzie: Karolina Zelek – fortepian, Michał Sukiennik – fortepian
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. G. Bacewicz w Limanowej
Nauczyciel: Halina Dyczek

TRIO FORTEPIANOWE w składzie: Maria Szopa – skrzypce, Nikodem Stępień – skrzypce, Amelia Tomczyk – fortepian
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Będzinie
Nauczyciel: Kalina Szczyrba

DUET FORTEPIANOWY w składzie: Michał Moritz, Sara Ryad
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
Nauczyciel: Katarzyna Kluczewska, Mikołaj Ferenc

WYRÓŻNIENIE II STOPNIA   grupa: szkoły muzyczne I stopnia

I W DUR I W MOLL w składzie: Karol Cieśla – skrzypce, Gabriela Zielińska – skrzypce, Julia Piwowar – skrzypce, Marcel Pietraszewski – kontrabas
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. K. Pendereckiego w Dębicy
Nauczyciel: Marta Fortuna

TRIO FORTEPIANOWE w składzie: Alicja Szczęsna – fortepian, Maria Muszyńska – wiolonczela, Róża Prusik – skrzypce
Szkoła: Zespół Szkół Muzycznych im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej
Nauczyciel: Ewa Krzystańska

DUET FORTEPIANOWY w składzie: Hanna Kowalczyk, Hanna Semków-Kwaczała
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Opolu
Nauczyciel: Beata Abramczyk


DYPLOMY UZNANIA za wyróżniające przygotowanie uczniów do XIII Forum otrzymali następujący nauczyciele:

Kategoria fortepian:
– Oskar Bąkiewicz (ZPSM w Żorach)
– Anna Borkowska (PSM I i II st. w Suwałkach)
– Irena Burska (OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu)
– Beata Danilewska (PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu)
– Katarzyna Falana (PSM II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu)
– Anna Kuchlewska (ZPSM im. W. Kilara – POSM I st. im. St. Moniuszki w Katowicach)
– Anna Lenart (ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej)
– Katarzyna Leśniak-Skóra (ZSM im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie)
– Jarosław Olszewski (PSM i st. im. L. Różyckiego w Myślenicach)
– Żanna Parchomowska (ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie)
– Elżbieta Pasierowska-Kołodziej ((OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku)
– Piotr Różański (POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie)
– Katarzyna Ewa Sokołowska (ZPSM im. F. Chopina w Warszawie)
– Agnieszka Spodymek (PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu)
– Maria Warchoł-Sobiesiak (PSM I i II st. im. K. i A. Szafranków w Rybniku)
– Elżbieta Włosek-Żurawiecka (PSM I st. im. St. Moniuszki w Raciborzu)
– Maria Wyroba (OSM i st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie)

Kategoria skrzypce:
Łukasz Błaszczyk (ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie)
– Piotr Chromiec (ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej)
– Antoni Cofalik (ZPSM im. W. Kilara – POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach)
– Agnieszka Cypryk (ZPSM nr 1 – PSM II st. om. J. Elsnera w Warszawie)
– Rafał Daszkiewicz (OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie)
– Renata Gajownik (PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu)
– Marcin Kmiecik (PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie)
– Dariusz Lauterbach (OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie)
– Aneta Olszewska (PSM I st. im. J. Szajny-Lewandowskiej w Oławie)
– Maciej Przestrzelski (ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie)
– Jan Stanienda (ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie)
– Aneta Szczygielska (OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu)
– Kalina Szczyrba (PSM I st. im. F. Chopina w Będzinie i ZSM im. F. Rybickiego w Tychach)
– Irena Zapolska (PSM I i II st. im. H. Wieniawskiego w Żaganiu)

DYPLOMY UZNANIA za wyróżniające przygotowanie zespołów kameralnych do XIII Forum otrzymali następujący nauczyciele:

Kategoria zespoły kameralne I st.
– Beata Abramczyk (PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu)
– Piotr Chromiec (ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej)
– Halina Dyczek (PSM I st. im. G. Bacewicz w Limanowej)
– Mikołaj Ferenc (OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu)
– Marta Fortuna (PSM I st. im. K. Pendereckiego w Dębicy)
– Katarzyna Kluczewska (OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu)
– Ewa Krzystańska (ZSM im. M. Spisaka w Dąbrowie Górniczej)
– Anna Lenart (ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej)
– Elżbieta Pasierowska-Kołodziej (OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku)
– Małgorzata Skorupa (OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku)
– Kalina Szczyrba (PSM I st. im. F. Chopina w Będzinie i ZSM im. F. Rybickiego w Tychach)
– Halina Waszkiewicz-Rosiek (Społeczna Publiczna SM I st. w Tymbarku)
– Maria Wyroba (OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie)
– Jadwiga Wyroba (OSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie)

Kategoria zespoły kameralne II st.
– Maria Baczyńska i Alicja Wieczorek (ZSM – SM II st. im. F. Chopina w Gdańsku)
– Magdalena Betleja (ZPSM im. A. Malawskiego w Przemyślu)
– Grażyna Bożek-Wota (PSM II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu)
– Irena Burska i Katarzyna Kaczorowska (OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu)
– Joanna Cogiel (OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu)
– Rafał Daszkiewicz (POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie)
– Agnieszka Kulikow-Świtała (OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu)
– Andrzej Musiał (OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu)
– Grzegorz Skrobiński (ZPSM nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie)
– Joanna Ustarbowska-Dudka i Katarzyna Główczyk (PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Sączu)

Dog