KONCERTY XIII FORUM – 2017


KONCERT INAUGURACYJNY
5 kwietnia 2017 r. godz. 18:30, sala koncertowa im. E. Stawarskiego
wykonawcy:
Konstanty Andrzej KULKA – skrzypce
Adam MOKRUS – skrzypce
w programie:
Jan Sebastian Bach – Koncert d-moll na dwoje skrzypiec BWV 1043
Karol Lipiński -€“ Rondo koncertowe C-dur op. 18
Karol Lipiński -€“ Fantazja i wariacje op. 33 na motywach z opery Krakowiacy i górale J. Stefaniego
WSTĘP WOLNY


KONCERT LAUREATÓW
8 kwietnia 2017 r. ok. godz. 18.00 sala koncertowa im. E. Stawarskiego

wykonawcy:
DUET FORTEPIANOWY w składzie: Jonasz KLUZA, Mateusz PÓŁTORAK
(kategoria: ZESPOŁY KAMERALNE, grupa: szkoły muzyczne I stopnia)

Program: George Ligeti – Sonatina cz. I
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
Nauczyciel: Maria Wyroba, Jadwiga Wyroba

BIAŁKA MARIA (kategoria: FORTEPIAN, grupa I)
Program: Jerzy Lefeld – Mazurek op. 9 nr 2
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Wojciecha Kilara – Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im. Stanisława Moniuszki w Katowicach
Nauczyciel: Anna Kuchlewska

CICHOŃ MAJA (kategoria: SKRZYPCE, grupa I)
Program: Henryk Wieniawski – Pieśń polska
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu
Nauczyciel: Irena Zapolska
Akompaniator: Wojciech Zawiślak

FRYDEL BARTOSZ (kategoria: FORTEPIAN, grupa I)
Program: Wolfgang Amadeusz Mozart – Sonata C-dur KV 545 cz. Allegro
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu
Nauczyciel: Agnieszka Spodymek

PASIERBSKA MAŁGORZATA (kategoria: SKRZYPCE, grupa II)
Program: Henryk Wieniawski – Legenda op. 17
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Jadwigi Szajny-Lewandowskiej w Oławie
Nauczyciel: Aneta Olszewska
Akompaniator: Grażyna Bukartyk

DUBIEL MATEUSZ (kategoria: FORTEPIAN, GRUPA II)
Program: Maurycy Moszkowski – Etiuda G-dur
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej
Nauczyciel: Anna Lenart

NIEDZIÓŁKA WOJCIECH (kategoria: SKRZYPCE, grupa III)
Program: Grażyna Bacewicz – Kaprys Polski
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Łukasz Błaszczyk

KUKLIŃSKI KACPER (kategoria: FORTEPIAN, GRUPA II)
Program: Fryderyk Chopin – Etiuda Ges-dur op. 10 nr 5
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku
Nauczyciel: Elżbieta Pasierowska-Kołodziej

KUKLIŃSKA ZUZANNA (kategoria: SKRZYPCE, grupa IV)
Program: Niccolo Paganini – Kaprys op. 1 nr 2
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie
Nauczyciel: Jan Stanienda

PIETKIEWICZ KRZYSZTOF (kategoria: SKRZYPCE, grupa IV)
Program: Niccolo Paganini – Kaprys op. 1 nr 2
Szkoła: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 – Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie
Nauczyciel: Agnieszka Cypryk

SACHARZEWSKA KAMILA (kategoria: FORTEPIAN, grupa III)
Program: Fryderyk Chopin – Walc Es-dur
Szkoła: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach
Nauczyciel: Anna Borkowska


 

Dog