Bombk11i

Koncert świąteczno-noworoczny

Szanowni Państwo już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny, świąteczny koncert w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Tym razem w wykonaniu Orkiestry Smyczkowej PSM I st. pod kierownictwem Justyny Dzierbickiej-Przeliorz, Orkiestry Rozrywkowej PSM II st. pod dyrekcją Ryszarda Uchera oraz solistów KAROLINY HOZER i PIOTRA KILJAŃCZYKA usłyszymy kolędy świata i świąteczne przeboje muzyczne. Mamy nadzieję, że poza liczną obecnością, włączą się Państwo do wspólnego kolędowania. Koncert odbędzie się w dniu 7 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w Kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Rybnickiej Kuźni (Elektrownia).
Do udziału w koncercie zaprosiła nas Rada Dzielnicy Rybnicka Kuźnia, która jest organizatorem tego przedsięwzięcia. Projekt odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018.

Koncert noworoczny_stronka


Aktualizacja 10.01.2018 r.:

Kolejny świąteczny koncert już za nami, dzięki czemu jesteśmy bogatsi o nowe przeżycia i doświadczenia. Za możliwość udziału w przedsięwzięciu serdecznie dziękujemy Radzie Dzielnicy Rybnickiej Kuźni. A poniżej zdjęcia z koncertu, które wykonał Janusz Rzymanek.

1

2

Zespół Smyczkowy PSM I stopnia pod kierunkiem Justyny Dzierbickiej-Przeliorz oraz Roman Huzior w nietypowym wydaniu bo z gitarą basową w ręku zamiast kontrabasu.

3

4

Zespół smyczkowy z towarzyszeniem Jacka Porszke – klawisze oraz Marcina Celmera – perkusjonalia.

5

6

7

8

Orkiestra Rozrywkowa PSM II stopnia pod dyrekcją Ryszarda Uchera

9

10

Soliści koncertu od lewej Piotr Kiliańczyk i Karolina Hozer