klucz

Egzaminy wstępne do PSM II st.

KSZTAŁCENIE SŁUCHU (test)
25.05.2019 r. (sobota), godz. 9.00, sala 224 (I piętro)

Bluszcz Małgorzata, Bułat Natalia, Bułaty Jakub, Chochel Paulina, Cieślik Natalia, Elsner Franciszek, Gatnar Wiktoria, Gawlik Natalia, Haligowska Emilia, Haligowska Julia, Hyła Szymon, Jądro Paulina, Karasek Karolina, Konopska Zofia, Krolczuk Karol, Krowicka Helena, Kubica Magdalena, Kwaśnica Bartłomiej

KSZTAŁCENIE SŁUCHU (test)
25.05.2019 r. (sobota), godz. 9.00, sala 226 (I piętro)

Lampert Piotr, Leśnik Justyna, Liszka Antonina, Opiela Tymoteusz, Pawełek Adrian, Podsiadło Eryk, Rzepka Marcin, Salamon Paweł, Sitek Krzysztof, Stacha Marta, Stachura Jan, Stużyńska Alicja, Swoboda Alicja, Trzcionkowski Jeremiasz, Wajner Matylda, Wala Anna, Wąsowska Klaudia, Wilczyńska Pola

KSZTAŁCENIE SŁUCHU (test)
12.06.2019 r. (środa), godz. 18.45, sala 322 (II piętro)

Chochel Paulina, Lepczyńska Zofia, Wawoczny Dawid, Zapart Wojciech,


FORTEPIAN
31.05.2019 r. (piątek), sala kameralna

GODZ. 10.00
Opiela Tymoteusz, Wilczyńska Pola, Gawlik Natalia

GODZ. 11.00
Elsner Franciszek, Wajner Matylda, Wala Anna

GODZ. 12.00
Salamon
Paweł, Sitek Krzysztof

FORTEPIAN
04.06.2019 r. (wtorek), sala 307

GODZ. 13.30
Zapart Wojciech, Krowicka Helena, Podsiadło Eryk


INSTRUMENTY DĘTE
05.06.2019 r. (środa), sala 323

GODZ. 15.15
Swoboda Alicja, Wąsowska Klaudia, Rzepka Marcin, Krolczuk Karol, Gatnar Wiktoria

GODZ. 16.15
Stachura
Jan, Cieślik Natalia, Haligowska Julia, Pawełek Adrian, Kwaśnica Bartłomiej

INSTRUMENTY DĘTE
13.06.2019 r. (czwartek), sala 428

GODZ. 10.30
Hyła Szymon, Trzcionkowski Jeremiasz, Lampert Piotr, Wawoczny Dawid


AKORDEON i ORGANY
06.06.2019 r. (czwartek), sala nr 111

GODZ. 14.30
Karasek Karolina

AKORDEON i ORGANY
14.06.2019 r. (piątek), sala nr 111

GODZ. 10.30
Zapart Wojciech, Wala Anna


INSTRUMENTY SMYCZKOWE – WIOLONCZELA i KONTRABAS
08.06.2019 r. (sobota), sala 112

GODZ. 8.50
Lepczyńska Zofia, Liszka Antonina, Haligowska Emilia, Konopska Zofia


INSTRUMENTY SMYCZKOWE – SKRZYPCE i ALTÓWKA
08.06.2019 r. (sobota), sala 112

GODZ. 12.30
Stużyńska
Alicja, Leśnik Justyna, Jądro Paulina, Bluszcz Małgorzata

GODZ. 13.00
Bułat
Natalia, Stacha Marta, Chochel Paulina


GITARA
08.06.2019 r. (sobota), sala 122

GODZ. 11.30
Kubica
Magdalena, Bułaty Jakub