klucz

Badanie przydatności do PSM I st.

FORTEPIAN
27.05.2019 r. (poniedziałek), sala nr 307

GODZ. 9.00
Hajduk
Nina, Lampert Agnieszka, Wycisk Julian, Korus Helena, Żymła Emilia, Srokol Ludwik

GODZ. 10.00
Remiorz
Barbara, Szulik Antoni, Podleśny Ignacy, Kwil Maksymilian, Gołowacz Kinga, Szulik Helena

GODZ. 11.00
Harnasz
Emilia, Wojaczek Ignacy, Palowska Alicja, Wojdyło Milena, Osiak Lena, Kunat Martyna

GODZ. 12.00
Pykosz Milena, Warnke Noemi, Gawlik Bianka, Bembenista Mateusz, Skrzypczyk Lucyna, Mazur Lena

GODZ. 13.00
Szołtysek Anna, Wojdyło Mateusz, Nowakowski Jakub, Mazur Oliwia, Pietreczek Julia, Białobrzecka Oliwia

GODZ. 14.00
Szulik Natalia, Pochwyt Adam, Wypych Karolina

FORTEPIAN
04.06.2019 r. (wtorek), sala nr 307

GODZ. 13.00
Skowronek
Emilia, Biedrzończyk Franciszek, Gorzawski Filip


INSTRUMENTY DĘTE
05.06.2019 r. (środa), sala nr 323

GODZ. 14.00
Żymła
Emilia, Kunat Martyna, Nowak Dawid, Szulik Natalia, Harnasz Piotr, Bembenista Emilia, Sołtysik Hanna, Tomanek Bartłomiej, Burian Karolina, Kozak Alicja, Mazur Lena

INSTRUMENTY DĘTE
13.06.2019 r. (czwartek), sala nr 428

GODZ. 10.00
Uherek
Alicja, Biedrzończyk Franciszek, Mazur OLiwia, Błażyca-Sulewski Antoni, Styrnol Julianna


AKORDEON
06.06.2019 r. (czwartek), sala nr 111

GODZ. 14.00
Polaczy Justyna, Par Maciej, Szulik Natalia

AKORDEON
13.06.2019 r. (czwartek), sala nr 111

GODZ. 11.15
Gorzowski Franciszek, Gorzawski Filip


INSTRUMENTY SMYCZKOWE – WIOLONCZELA i KONTRABAS
08.06.2019 r. (sobota), sala nr 112

GODZ. 8.30
Jądro Anna, Stacha Anna, Todys Maja

GODZ. 9.50
Uherek Alicja


INSTRUMENTY SMYCZKOWE – SKRZYPCE
08.06.2019 r. (sobota), sala nr 112

GODZ. 10.00
Uherek
Alicja, Boruta Natalia, Bauerek Magdalena, Pifczyk Zofia, Biadacz Joanna, Szczyra Marta, Michalik Tamara

 GODZ. 11.00
Żurak
Lena, Pykosz Milena, Warnke Noemi, Gawlik Bianka, Niekowal-Fojcik Matylda, Skowronek Emilia

GODZ. 12.00
Gatnar
Agnieszka, Smołka Eliza, Knapczyk Alicja


GITARA
08.06.2019 r. (sobota), sala nr 122

GODZ. 10.00
Boruta
Nikodem, Kogut Benedykt, Srokol Ludwik, Frelich Maja, Frelich Zuzanna, Gawlik Bianka,

GODZ. 11.00
Bembenista
Mateusz, Skrzypczyk Lucyna, Bembenista Emilia,  Mocko Kacper